Om oss

Vi satser på prosjektutvikling i egen regi, der vi kjøper tomter, bygger tiltrekkende boliger og selger disse. Med vår lange erfaring og brede kompetanse er vi forberedt på å ta på seg alt av oppdrag, og målet er å ta en stadig større del av markedet.

 

Vi satser på prosjektutvikling i egen regi, der vi kjøper tomter, bygger tiltrekkende boliger og selger disse. Med vår lange erfaring og brede kompetanse er vi forberedt på å ta på seg alt av oppdrag, og målet er å ta en stadig større del av markedet.

BO-LY: Om Oss – Lang erfaring og ungdommelig pågangsmot.

BO-LY: Om Oss – Lang erfaring og ungdommelig pågangsmot.

Erfaring

Erfaring

Erfaring

Erfaring

Erfaring

Erfaring

Erfaring

Erfaring

BO-LY AS

Bo-ly AS er et boligbygger- og eiendomsutviklingsselskap etablert i 2018 som følge av en sammenslåing av Tveit & Hafnor og Probygg Jæren. Vi kombinerer 40 års erfaring med ungdommelig pågangsmot, og har en tydelig visjon for vår fremtid.

 

Vi ønsker å kunne ta på seg alle typer jobber i boligsegmentet, inkludert utvikling av eiendom, men også innen butikk- og næringsutvikling vil vi ta en større bit av markedet.

 

Vi kommer fremover til å satse på prosjektutvikling i egen regi, der vi kjøper tomter, bygger tiltrekkende boliger og selger disse. Vi vil også bruke vår sterke kompetanse i EAT(Enebolig Andres Tomt)-prosjekter, altså bygging av enebolig på kundens egen tomt. I tillegg vil vi fortsatt drive med rehab og byggfiks, i tillegg til å ta del i reguleringsarbeid. Med vår lange erfaring og brede kompetanse er vi forberedt på å ta på seg alt av oppdrag, og målet er å ta en stadig større del av markedet.

 

Kunder skal vite at når de kommer til oss er resultatet et bygg som er godt å bo i. Våre ansatte har svært høy kompetanse etter lange karrierer i byggebransjen, og vår beste referanse er de flotte byggene og fornøyde kundene vi har i hele Rogaland, fra Stavanger til Egersund.

 

Bo-ly AS er også medlem i Norgeshus-organisasjonen, hvilket betyr at vi kan få støtte fra en stor og sterk organisasjon når det trengs, i tillegg til at de ivaretar våre driftssystem slik at vi kan bruke tiden vår på det vi er flinkest til – å bygge gode hjem. Det gir trygghet til våre kunder, og er et kvalitetsstempel for oss.

 

Daglig leder Ole Tobias Salte har, sammen med Magnus Thunshelle og Atle Lode-Ree, de siste årene jobbet med å utvikle Probygg Jæren, mens Jan Erik Hafnor har nesten 40 års erfaring fra det velkjente Sandnes-selskapet Tveit & Hafnor.

 

Bo-ly AS har administrasjon på Bryne og salgskontor på Sandnes, hvilket gjør at vi har et bredt nedslagsfelt og er tett på våre kunder uansett hvor de holder til.

 

Ta kontakt for å høre mer om hva vi kan bistå med.

Ansatte

Petter Dubland

Daglig Leder

41 92 53 43
petter@bo-ly.no

Ole Tobias Salte

Leder Prosjektutvikling

90 14 44 45
ole.tobias@bo-ly.no

Jan Erik Hafnor

Salg/Marked

98 22 41 50
jan-erik.hafnor@bo-ly.no

Thore Hafnor

Kalkulatør

98 22 41 65
thore.hafnor@bo-ly.no

Geir Tungesvik

Prosjektansvarlig

98 22 41 60
geir.tungesvik@bo-ly.no

Atle Lode

Service/Kalkulatør

91 82 18 81
atle@bo-ly.no

Tor Tveit

Tømrer

98 22 41 51
tor.tveit@bo-ly.no

Geir Grude

Tømrer

98 22 41 52
geir.grude@bo-ly.no

Arild Christensen

Tømrer

98 22 41 61
arild.christiansen@bo-ly.no

Magnus Thunshelle

Tømrer

98 43 22 42
magnus@bo-ly.no

Thomas Dahl

Tømrer

98 22 41 59
thomas.dahl@bo-ly.no

Morten Håheimsnes

Tømrer

98 22 41 55
morten.håheimsnes@bo-ly.no

Espen Bjelland

Tømrer

98 22 41 58
espen.bjelland@bo-ly.no

Piotr Pawel Izworski

Tømrer

98 22 41 62
piotr.pawel.izworski@bo-ly.no

Gabriel Bjorheim

Tømrer

90 06 28 76
gabriel@bo-ly.no

Robert Emil Uzdrowski

Tømrer

98 87 76 48
robert.emil.uzdrowski@bo-ly.no

Morten Nærland

Tømrer

92 07 70 13
morten@bo-ly.no

Karl Bertil Wiborg

Tømrer

45 08 76 13
karl.bertil.wiborg@bo-ly.no

Ole Jørgen Ryden

Tømrer

479 12 705
ole.jorgen@bo-ly.no

Kristian Monsen

Tømmerlærling

90 95 04 85
kristian.monsen@bo-ly.no

Trond Pauli

Betongarbeider

91 53 59 15
trond.pauli@bo-ly.no

Roald Norheim

Betongarbeider

98 04 21 48
roald.norheim@bo-ly.no

Kai Tønnesen Jacobsen

Betongarbeider

95 11 31 69
kai.tonnesen.jacobsen@bo-ly.no

John Philip Undem

Lærling

48 89 38 10
john.philip.undem@bo-ly.no

Vil du vite mer om oss